Úklid budovy státní správy - vyhrazeno pro ID (Kroměříž, Gen. Svobody)
  • Kroměříž
Kroměříž
CORA PLUS s.r.o.
25. 10. 2024
113 Kč
Informace o pracovní pozici

Místo je vyhrazeno pro invalidní osoby - podmínkou.

Náplň práce: úklid kanceláří, společných prostor a soc. zařízení.

Pracovní doba: pondělí až pátek, odpolední směna

  • PO a ST: 17:00 - 19:00 hod. (2 hod./den)

  • ÚT: 16:00 - 20:00 hod. (4 hod./den)

  • ČT: 16:00 - 18:00 hod. (2 hod./den)

  • PÁ: 15:00 - 19:00 hod. (4 hod./den)

Požadujeme: spolehlivost, pečlivost a dlouhodobou spolupráci.

Mzda: 112,50 Kč/hod. + náborový příspěvek ve výši 6 000 Kč/rok.

Nástup: ihned.

Místo výkonu práce: Kroměříž, ul. Gen. Svobody

  • Práce Kroměříž
  • Správce budov Kroměříž
  • Státní rada Kroměříž
  • Referent správy pohledávek Kroměříž
  • Referent správy pojištění Kroměříž
  • Vyšší státní rada Kroměříž
  • Kroměříž - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 502
    333