Úklid domova sociálních služeb - vyhrazeno pro ID - HPP na zkrácený úvazek (Ostrava - Poruba)
  • Ostrava
Ostrava, Ostrava, Průběžná
CORA PLUS s.r.o.
28. 9. 2024
113 Kč
Informace o pracovní pozici

Místo je vyhrazeno pro invalidní osoby - podmínkou.

Náplň práce: úklid kanceláří, chodeb, společenských místností a sociálních zařízení.

Pracovní doba: pondělí až pátek, 13:30 až 17:30 hodin (4 hod./den).

Požadujeme: spolehlivost, pečlivost a dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme: práci na HPP na zkrácený úvazek.

Mzda: 112,50 Kč/hod. + náborový příspěvek ve výši 12 000 Kč/rok.

Nástup: ihned

Místo výkonu práce: Ostrava - Poruba, ul. Průběžná

  • Práce Ostrava
  • Sociální pracovník Ostrava
  • Pokojová služba Ostrava
  • Pracovník vězeňské služby Ostrava
  • Pracovník bezpečnostní služby Ostrava
  • Manažer bezpečnostní služby Ostrava
  • Pracovník pohřební služby Ostrava
  • Specialista provozu sítí a služeb Ostrava
  • Specialista vývoje telekomunikačních služeb Ostrava
  • Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 661
    334