Úklid školského zařízení - vyhrazeno pro ID - odpolední směna (Uherské Hradiště)
  • Uherské Hradiště
CORA PLUS s.r.o.
13. 9. 2024
113 Kč
Informace o pracovní pozici

Místo je vyhrazeno pro invalidní osoby - podmínkou.

Náplň práce: úklid učeben, kanceláří, chodeb, kuchyňky a sociálních zařízení.

Pracovní doba: pondělí až pátek, odpolední směna, začátek směny v 15:00 hodin a délku pracovní doby si sjednáte s vedoucím pracovníkem, většinou se jedná o práci na 4 až 6 hod./den.

Požadujeme: spolehlivost, pečlivost a dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme: práci na zkrácený HPP (pracovní smlouva).

Mzda: 112,50 Kč/hod. + odměny + náborový příspěvek ve výši 12 000 Kč/rok.

Nástup: ihned.

Místo výkonu práce: Uherské Hradiště

  • Práce Uherské Hradiště
  • Správce ubytovacího zařízení Uherské Hradiště
  • Obsluha energetických zařízení Uherské Hradiště
  • Mechanik chladírenských zařízení Uherské Hradiště
  • Specialista zabezpečovacích zařízení Uherské Hradiště
  • Specialista testování koncových zařízení Uherské Hradiště
  • Uherské Hradiště - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 598
    337