Úklidový pracovník, uklízeč/ka (pro OZP) - Jindřichův Hradec
  • Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec, Jiráskovo předměstí
OPTIMIA facility s.r.o.
15. 3. 2024

Nabídka práce na volnou pozici pro společnost OPTIMIA facility s.r.o.

Hledáme pracovníka (pro OZP s invalidním důchodem) na zkrácený úvazek v obci Jindřichův Hradec.

- úvazek 5 hodin týdně

- mzda 120 Kč za hodinu

- pracovní doba od 7 - 10 hodin (1-2 týdně na 2,5h)

- nástup ihned

- smlouva na HPP

Pracovní náplň:

- úklid kanceláří

Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání.

Požadujeme spolehlivost, pracovitost, zručnost a pečlivost.

PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM: nabor@optimia.cz

NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

  • Práce Jindřichův Hradec
  • Administrativní pracovník Jindřichův Hradec
  • Jindřichův Hradec - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259