Úklidový pracovník, uklízeč/ka (pro OZP) - Praha 4
  • Praha
Praha, Praha, Vrbova
OPTIMIA facility s.r.o.
2. 3. 2024

Nabídka práce na volnou pozici pro společnost OPTIMIA facility s.r.o.

Hledáme pracovníka (vhodné pro OZP s invalidním důchodem) v obci Praha 4.

- úvazek 25 hodin týdně

- mzda 140 Kč za hodinu

- pracovní doba od 5 - 10 hodin

- nástup ihned

- smlouva na HPP

Pracovní náplň:

- úklid toalet + sprchy, chodby , kuchyňky, schodů, výtahu, vysávání koberců, otírání prachu

Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání.

Požadujeme spolehlivost, dochvilnost, smysl pro pořádek.

PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM: marek.jenacek@optimia.cz

NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

  • Práce Praha
  • Klientský pracovník Praha
  • Marketingový pracovník Praha
  • Technický pracovník Praha
  • Pomocný pracovník Praha
  • Pracovník ostrahy Praha
  • Sociální pracovník Praha
  • Administrativní pracovník Jílové u Prahy
  • Administrativní pracovník Praha
  • Pracovník audiovize Praha
  • Pracovník charity Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259