UKLÍZEČ/KA - vyšší připlatky
  • Karlovy Vary
, Karlovy Vary, U Imperiálu 198/11
Imperial Karlovy Vary a.s.
16. 10. 2024

Imperial Karlovy Vary nabízí práci v klidném a pohodovém prostředí lázní - Spa Resort Sanssouci:

UKLÍZEČ/KA

Nabízíme:

  • vyšší příplatky za soboty a neděle
  • zaměstnanecké benefity (např. Sick Days, Multisport karta, zvýhodněné mobilní volání a telefony O2 Family, vstup do našeho bazénového centra zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
  • personální strava zdarma• přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí

Požadujeme:

  • bezúhonnost a spolehlivost
  • výkonnost a pečlivost, smysl pro pořádek a čistotu
  • diskrétnost a příjemné vystupování
  • fyzická zdatnost

Pracovní náplň:

  • úklid veřejných hotelových prostor a zázemí - luxování, vytírání, utírání, mytí, výměna prádla

Pracovní doba:• 6:00 - 18:00, turnusové služby

Kontakt: Manager 353 207 021 (v pracovní dny 8:00 - 14:00),  HR@imperial-group.cz

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 414
334