V práci si povídat? My ti za to zaplatíme
  • Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
O2 Czech Republic a.s.
22. 3. 2024

Jsi nedávným absolventem a hledáš příležitost v oblasti zákaznického centra?

Připoj se k našemu týmu jako konzultant/ka v zákaznickém centru a získej cenné zkušenosti v oboru. Hledáme jedince s vášní pro komunikaciprodej a technologie.

Praxe není důležitá, vše tě naučíme!

U nás dostaneš výplatu vždy včas, nejpozději 10. den v měsíci.

Místo výkonu: Ústí nad Labem

Náplň práce:

Tvým úkolem bude komunikace se zákazníky po telefonu, chatu a nově i pomocí videohovorů. Péče o zákazníky je pro nás stejně důležitá jako prodej našich služeb.

Bez čeho se neobejdeš?

  • Znalost PC
  • Komunikační dovednosti
  • Tah na branku

Benefity pro tebe:

  • Už žádné hlídání útraty za data a volání díky zaměstnaneckému tarifu.
  • Každé 3 roky příspěvek až 18 000 Kč na nový telefon.
  • 18 000 benefit bodů na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
  • Body do O2 Knihovny v roční hodnotě 2 400 Kč na e-knihy nebo audioknihy.
  • Multisport kartu nejlepší vstupenku do wellness a fitka.
  • 5 týdnů dovolené pro odpočinek.
  • Příspěvek na stravné ve výši 110 Kč na den.
  • Benzín nebo nafta u Shell za skvělou cenu díky slevové Shell kartě.

  • Práce Ústí nad Labem
  • Normovač Ústí nad Labem
  • doma Ústí nad Labem
  • Ústí nad Labem - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259