Vedoucí energetiky
  • Znojmo
Znojmo
Trenkwalder Česká Republika
14. 5. 2022
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

  • Vedení menšího oddělení energetiky
  • Metodické vedení ostatních pracovníků v oblasti elektro údržby
  • Odpovědnost za chod objektů provozované infrastruktury v oblasti elektro
  • Organizace odstraňování elektro havárií, poruch, řešení mimořádných situací, reklamací
  • Zpracování záměrů na opravy, rekonstrukce a investice u oblasti energetiky, elektro a MAR
  • Návrh a kontrola efektivního vynakládání energií a paliv
  • Zastupování organizace v jednání s orgány správy a ostatními organizacemi
  • Příprava a zajištění smluvních vztahů pro externí zakázky
  • Vydávání stanovisek ke všem stupňům projektové dokumentace a z hlediska energetické náročnosti
  • Kontrolní a revizní činnost na elektrických zařízeních
Váš profil
  • SŠ, VŠ v oboru elektro
  • Vyhláška ČÚBP č.50/1978 Sb. min. § 8
  • Praxe v oboru elektro min. 5 let.
  • ŘP sk. B.
  • Samostatnost, technickou způsobilost, organizační schopnosti
Naše nabídka
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • 13. mzda
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba

Požadavky na uchazeče

  • ŘP sk. B.

Odměny a benefity

  • 13. mzda
  • Sickdays