Vedoucí obchodního týmu
  • Ostrava
, Ostrava, Porubská 552/28
Superbyty 24 s.r.o.
2. 7. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

  • Řízení a koordinace obchodního týmu
  • Nastavování a dosažení obchodních cílů a strategií
  • Motivace a rozvoj členů týmu
  • Monitoring a hodnocení výkonu obchodních zástupců
  • Zodpovědnost za plánování a realizaci obchodních aktivit
  • Spolupráce s dalšími odděleními společnosti
  • Příprava pravidelných reportů a analýz

Požadujeme:

  • Základní vzdělání
  • Zkušenosti na podobné pozici
  • Silné obchodní a vyjednávací schopnosti
  • Vynikající organizační a komunikační dovednosti
  • Schopnost vést a motivovat tým
  • Znalost práce na PC (MS Office, CRM systémy)
  • Proaktivní přístup a odolnost vůči stresu
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Firemní auto k soukromému využití
  • Firemní telefon
  • Firemní notebook nebo tablet
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • 4 týdny dovolené
  • Pracovní dobu od 8 do 16h, víkendy a svátky volné

Jak se přihlásit: Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis a motivační dopis na emailovou adresu info@superbyty24.cz. Do předmětu emailu uveďte "Vedoucí obchodního týmu".

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 177
296