Vedoucí objektu
  • Pohořelice
Pohořelice, CENTR GROUP-ELMONT s.r.o., Pohořelice, /
CENTR GROUP-ELMONT s.r.o.
6. 8. 2022
30 000 Kč Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

První kontakt: e-mailem
CENTR GROUP je ryze česká společnost, jejíž počátky sahají až do roku 1993. Jsme špičkou v oboru a patříme mezi 5 nejvýznamnějších společností zabývajících se komerční bezpečností v České a Slovenské republice.
V současné době rozšiřujeme náš provozní tým o pozici Vedoucího objektu
Náplň práce:
- řízení kolektivu, vedení pracovní agendy
- péče o chod svěřeného objektu
- vedení, motivace a školení pracovníků
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- dobrá znalost PC MS Office
- praxe ve vedoucích pozicích u bezpečnostních či ozbrojených složek vítána
- trestní bezúhonnost
- organizační, vyjednávací a řídící schopnosti, zkušenosti s řízením týmu osob
- schopnost zvládat stresové situace
Nabízíme:
- dlouhodobou spolupráci
- zázemí a stabilitu velké společnosti
- mzda 30 000 tis / netto + výkonnostní prémie, služební auto, mobil, notebook.