Vedoucí Oddělení komunálních služeb MěÚ Tišnov
  • Tišnov
, Tišnov, nám. Míru 111
Město Tišnov
23. 5. 2024
Informace o pracovní pozici

Vedoucí Oddělení komunálních

služeb

"Times New Roman"">Odboru správy majetku a komunálních služeb

"Times New Roman"">na dobu neurčitou

"Times New Roman"">

mso-bidi-font-family:"Times New Roman"">Popis pracovní pozice:

"Times New Roman";color:red">

Vedení

týmu pracovníků v rámci oddělení a úklidu a údržby venkovních prostor města,

zajišťování

a odpovědnost za údržbu veřejného prostranství, komunikací, technického

vybavení     a dalších činností,

  • mso-bidi-font-family:"Times New Roman"">zajišťování a odpovědnost za hospodaření

    s lesy v majetku města.

mso-bidi-font-family:"Times New Roman"">Požadavky:

  • mso-bidi-font-family:"Times New Roman"">VŠ vzdělání,

  • znalosti

    a zkušenosti v oboru výhodou,

  • znalost

    zákonů ve veřejné správě vítána (zejména zákon č. 128/2000 Sb., o obcích),

  • dobrá

    uživatelská znalost práce s PC,

  • řidičský

    průkaz sk. B,

  • morální

    bezúhonnost,

  • organizační

    a řídící schopnosti podmínkou,

  • komunikativnost,

    samostatnost, schopnost jednat s lidmi, loajálnost a časová flexibilita,

    důslednost.

mso-bidi-font-family:"Times New Roman"">

mso-bidi-font-family:"Times New Roman"">Nástup dle dohody. Platové podmínky se

řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve

veřejných službách a správě, v platném znění,

"Times New Roman"">platová třída 10.

"Times New Roman""> Příplatek za vedení.             Po zapracování osobní příplatek.

mso-bidi-font-family:"Times New Roman"">Mezi zaměstnanecké benefity patří: 5

týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, příspěvek na

penzijní připojištění, 4 dny placeného indispozičního volna a program Benefit

plus.

ZÁJEMCI

SE MOHOU PŘIHLÁSIT DO 12. 6. 2024

mso-bidi-font-family:"Times New Roman"">- písemně na adresu: MěÚ Tišnov, nám.

Míru 111, 666 01  TIŠNOV nebo

mso-bidi-font-family:"Times New Roman"">- písemně na podatelnu MěÚ Tišnov do 12.

6. 2024 – do 17:00 hod.,

mso-bidi-font-family:"Times New Roman"">a to v zalepené obálce

s textem: „VŘ – vedoucí Odd. komunálních

služeb – NEOTVÍRAT“.

mso-color-alt:windowtext">- V přihlášce uveďte mimo jiné: jméno, příjmení,

titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo

OP, datum, podpis a telefonní spojení.

mso-color-alt:windowtext"> - K přihlášce

připojte strukturovaný životopis, motivační dopis, prohlášení o

bezúhonnosti, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

mso-color-alt:windowtext"> - Před

uzavřením pracovní smlouvy doloží vybraný uchazeč originál výpisu

z evidence Rejstříku trestů

ne starší 3 měsíce a originál dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

mso-fareast-language:EN-US">Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými

náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být

zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o nabízené pracovní místo.

Calibri;mso-bidi-font-family:"Times New Roman";mso-fareast-language:EN-US">Informace

o náležitostech zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.tisnov.cz

v sekci Úřad/ Ochrana os. údajů (GDPR)/obecné informace.

"Times New Roman";mso-fareast-language:EN-US">Vyhlašovatel si vyhrazuje právo

zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 323
326