Vedoucí pobočky (ž/m) - Cheb
  • Cheb
, Cheb, Evropská 175/32
bauMax/BM Česko s.r.o.
25. 7. 2024
Informace o pracovní pozici

bauMax - špička mezi hobby markety

- vše pro byt, dům a zahradu.

Jsme mezinárodní společnost, vekteré si vážíme nasazení našich zaměstnanců a dáváme jim možnost serozvíjet.

Neváhejte a přidejte se k nám!Nyní hledáme nového člena našeho týmu - Vedoucí pobočky (ž/m)

Náplň práce:

  • zodpovědnost za vedení svěřené prodejny

  • vedení týmu, jeho hodnocení, nábor nových

    zaměstnanců

  • řešení provozních záležitostí, zpracování

    podkladů

  • zodpovědnost za správné fungování prodejny,

    pravidelný reporting

  • plnění stanovených cílů a obchodních výsledků

    prodejn
  • zodpovědnost za pracovně lékařské prohlídky

Požadujeme:

  • minimálně SŠ

  • praxe na stejné nebo obdobné pozici v hobbymarketu

  • samostatnost, zodpověvdnost

  • profesionální jednání a vystupování

  • prozákaznický přístup

Nabízíme:

  • nadstandardní mzdové ohodnocení

  • HPP na dobu určitou s možností prodloužení pracovního

    poměru na dobu neurčitou

  • možnost seberealizace a kariérního růstu

  • sociální program a stravenkový paušál

  • docházková prémie

  • slušné jednání a vstřícné chování
  • zázemí stabilní a mezinárodní společnosti

  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • zaučení je u nás samozřejmostí!

Nástup možný IHNED, nebo dohodou.Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš

životopis spolu s telefonním kontaktem na email: kadrycz7@baumax.cz.

Těšíme se na Vás!

V případě, že na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dnů,

bylpravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme

zapochopení.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 582
337