Vedoucí pracovník v železniční dopravě, dispečer, strojmistr
  • Česká Skalice - Malá Skalice
, Česká Skalice - Malá Skalice, Havlíčkova
JARO Česká Skalice, s.r.o.
26. 10. 2024

Pracovní náplň: agenda provozu železniční dopravy a provozování železniční vlečky, zavádění vlaků, koordinace a řízení vlastní vlakové dopravy, komunikace s dodavateli, úřady a kontrolními orgány státní správy, příprava a organizace zakázek, vedení skladové evidence herbicidů a PHM, personální agenda strojvedoucích, zajištění odborných školení apod.

Podmínky: vysokoškolské, vyšší odborné vzdělání (popř. středoškolské s maturitou) – v oboru s dopravním zaměřením, znalost AJ na úrovni B2, dobrou znalost provozních, technických a obchodních souvislostí, velmi dobrou znalost MS Office, profesionální, svědomitý a proaktivní přístup, samostatnost, pečlivost, schopnost rychle se rozhodovat a zachovat klid i v krizových situacích, týmová spolupráce a ochota dále se vzdělávat, ŘP sk. B, časová flexibilita

Výhodou: zájem o oblast železniční dopravy, cizí jazyk, praxe na obdobné pozici, zkušenosti s řízením týmu a vedením lidí

Nabízíme: HPP, ranní směna, různorodá práce v ojedinělém oboru, přátelské firemní prostředí, pravidelné odborné vzdělávání, služební telefon a notebook, školení, osobní rozvoj, nadstandardní platové ohodnocení, měsíční osobní ohodnocení, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní spoření aj.

Nástup možný leden – březen 2025.

Místo výkonu práce Česká Skalice, Ostroměř (Hořice)

Zaujala Vás pracovní pozice?          V tom případě se už těšíme na Váš životopis.     info@jarocs.eu

Více zde: https://www.jarocs.eu/pracovni-prilezitosti/

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 502
333