Vedoucí prodejny (Ž/M) - Hodonín
  • Hodonín
, Hodonín, Národní třída 3574/65
Career agency s.r.o.
24. 7. 2024
26 000 Kč - 30 000 Kč

Do prodejny potravin v Hodoníně hledáme vedoucí/ho prodejny se zkušenostmi z maloobchodu.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED !!!

Co budete dělat?

  • samostatně řídit prodejnu
  • organizovat směny a práci týmu
  • zajišťovat plynulý chod prodejny
  • zapojovat se do každodenního provozu prodejny

    (objednání zboží, zařazování nového zboží, tisk cenovek, vyřizování reklamací,

    kontrolní činnost)
  • starat se o prezentaci zboží a celkový vzhled

    obchodu.

Požadujeme:

  • zkušenosti s řízením a vedením zaměstnanců
  • znalosti a zkušenosti z oboru prodeje potravin
  • středoškolské vzdělání s maturitou, případně i vyučení s

    praxí, trestní bezúhonnost
  • svou pozitivní energií umíš rozhýbat lidi kolem sebe a udávat

    jim správný směr
  • jsou ti blízké naše hodnoty, mezi které patří orientace na

    zákazníka, respekt, týmová spolupráce, disciplína
  • občasná práce i na odpolední směnu včetně soboty.

Prodejní doba: Po-Pá 6:00-18:00 h / So 6:00-12:00 h

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné české firmy s 30-ti letou tradicí,
  • zaměstnání v perspektivní dynamické společnosti,
  • příspěvek na stravování a dopravu,
  • měsíční výkonnostní odměny,
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení,
  • zvýhodněné ceny pohonných hmot a mobilních tarifů,
  • zvýhodněné nákupy kol a doplňků na www.cyklopoint.cz

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 582
337