Vedoucí projekce měření a regulace
  • Zlín
Zlín
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
25. 1. 2023
Informace o pracovní pozici

Nabídka:

Firemní benefity:

- Stravenky/příspěvek na stravování

- Vzdělávací kurzy, školení

Požadavky: Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá projektováním MaR a SLN v oblasti Farmacie, Chemického průmyslu, VZT, tepelných sítí a energetických zdrojů, hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na pozici Vedoucí projekce měření a regulace.

Náplň práce:

* Vedení týmu projektantů

* Projekční zpracování technické dokumentace, jako součást technologických projektových dokumentací

* Úzká spolupráce s projektanty technologií

* Vedení zakázky během realizace

* Zpracování specifikace instrumentace a řídicích systémů

Požadujeme:

* Předchozí praxi na pozici elektro projektant slaboproud do 1kV, automatizované systémy řízení

* SŠ/VŠ v elektro oboru

* Vyhlášku 50 § 10 – výhodou

* Praxi v projekční činnosti výhodou

* Znalost systémů měření a regulace

* Praxi nejlépe na systémech Schneider, Simatic S7, Domat, Amit, Allan Bradley – výhodou

* Znalost práce na AutoCAD popř. Autodesk Revit

* Schopnost týmové spolupráce

* Zájem o trvalé vzdělávání a osobní růst

Nabízíme:

* Práci ve stabilní společnosti a přátelském kolektivu

* Výhodné platové podmínky

* Možnost spolupráce na HPP / IČO

* Příspěvek na stravování

* Možnost profesního i osobního růstu

* Profesní kurzy dle vlastního výběru

* Osobní automobil

* Místo výkonu práce – Zlín

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.