VEDOUCÍ PROJEKTOVÉHO TÝMU | AŽ 70 000 KČ
  • Havlíčkův Brod
Grafton Recruitment
8. 4. 2022
60 000 Kč - 70 000 Kč za měsíc
Informace o pracovní pozici

POPIS POZICE:

Jsi zkušený leader? Dovedeš se postavit za svůj tým, motivovat ho a posouvat ho dál? Máš zkušenosti s projektovým řízením? Dokážeš pracovat ve vizualizačních a grafických programech? Tzv. máš to v oku? Domluvíš se anglicky?
Máme tu pro Tebe výzvu, staň se naším VEDOUCÍM PROJEKTOVÉHO TÝMU!
* Vedení svěřených oblastí (projektový management, vizualizace atd.)
* Nastavování KPI, fungujících procesů
* Zajištění plynulého toku projektů, komunikace s výrobou, kooperanty, s expedicí a skladem
* Plánování zdrojů, hlídání aktivit
* Reporting obchodnímu řediteli
Zaujala Tě tato pozice? Zašli nám svůj životopis ! :)

BENEFITY:

* 13. mzda
* Bonusy
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na stravování

POŽADAVKY:

* Min. SŠ ekonomického/technického směru
* AJ/NJ na úrovni min. B2
* Zkušenost na obdobné pozici alespoň 2 roky