Vedoucí projektu
  • Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
Spin HR s.r.o.
29. 8. 2023
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- Samostatné vedení technologických EPC projektů (EPC = Engineering, Procurement, Construction)

- Aktivní spolupráce při získávání nových obchodních příležitostí

- Vedení celého obchodního případu se zákazníkem od první nabídky přes podpis kontraktu, realizaci a předání zákazníkovi

- Zodpovědnost za technické řešení a komerční výsledky projektu

- Komunikace a jednání se zákazníky a subdodavateli

- Zodpovědnost za přípravu a dodržování časového harmonogramu projektu

- Příprava reportingu a měsíčních zpráv projektu

Požadujeme:

- VŠ vzdělání technického směru

- Praktická zkušenost ve vedení velkých technologických projektů

- Znalost MS Office, MS Project

- Znalost AJ na komunikativní úrovni

- Znalost jiného cizího jazyka výhodou

Nabízíme:

- Zajímavé a perspektivní pracovní uplatnění i na zahraničních projektech

- Balíček benefitů - 5 týdnů dovolené, Multisportkarta, stravenky 120 CZK s možností stravování v sídle společnosti, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodnění mobilní tarify i pro rodinné příslušníky, slevy u obchodních partnerů

- Možnost kariérního růstu

Kód: LH_CH_2760

  • Práce Ústí nad Labem
  • Projektový manažer Ústí nad Labem
  • Vedoucí servisu Ústí nad Labem
  • Vedoucí vývoje Ústí nad Labem
  • Vedoucí provozu Ústí nad Labem
  • Vedoucí nákupu Ústí nad Labem
  • Vedoucí odboru Ústí nad Labem
  • Vedoucí údržby Ústí nad Labem
  • Vedoucí týmu Ústí nad Labem
  • Vedoucí skladu Ústí nad Labem
  • Vedoucí výroby Ústí nad Labem
  • Ústí nad Labem - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259