VEDOUCÍ PROVOZU / MISTR VÝROBY
  • Chomutov
Chomutov
Ekonvert s.r.o.
8. 5. 2024

Požadujeme: Schopnost vedení dělnických týmů, komunikační a organizační schopnosti, práce v týmu, zvládání práce pod tlakem, samostatnost a odpovědné jednání, práce na PC (MS Office, evidenční SW, apod.) ŘP skupiny B, aktivní obsluha VZV.

Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (min. vyučen - technické obory)

Výhodou - není podmínkou pro výkon předmětné pozice: praxe v řízení dělnických týmů, manuální zručnost a schopnost obsluhy strojů a zařízení, zámečnické dovednosti a sváření.

Pracovní náplň: organizace a řízení provozních a výrobních procesů přiděleného provozu, řízení a kontrola podřízených pracovníků, kontrola, plnění povinností vyplývajících z interních a obecných předpisů, kooperace v týmu: práce v souvisejícím SW, příjem a výdej odpadů a materiálů, provozní a odpadová evidence.

Nabízíme: stravenkový paušál, zisk průkazu obsluhy VZV na náklady zaměstnavatele, prémie za výkon a kvalitu, rizikové příplatky.

Mzda (v hrubém): od 38 000,- do 44 000,- Kč hrubého za základní hodiny (1 směnný provoz)

V případě zájmu zasílejte své profesní životopisy na email: obchod@ekonvert.cz, nebo pro domluvu osobního pohovoru volejte: 606 718 848

  • Práce Chomutov
  • Vedoucí provozu Chomutov
  • Zástupce vedoucího provozu Chomutov
  • Vedoucí výroby Chomutov
  • Mistr ve výrobě Chomutov
  • Mistr Chomutov
  • Vedoucí laboratoře Chomutov
  • Vedoucí lékárny Chomutov
  • Vedoucí restaurace Chomutov
  • Vedoucí servisu Chomutov
  • Vedoucí vývoje Chomutov
  • Chomutov - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 016
    262