Vedoucí - Skladník/ Expedient
  • Kroměříž
, Kroměříž, Moravská 2715/61
MONTIS CZ s.r.o.
4. 5. 2024
30 000 Kč

Propojujeme reklamu, stín a komfort. Pojď se na tom podílet s námi

Máš rád pořádek, organizaci a nebojíš se přidat ruku k dílu? Hledáme do našeho týmu kolegu, který si vezme pod svá křídla sklad, logistiku a expedici a navíc hledá zazemí stabilní firmy s menším a vstřícným kolektivem. Rádi ti pomůžeme se zaškolením na danou pozici a začleněním se. Spokojenost našich zaměstnanců i zákazníků je naší prioritou.

Jsme rodinná firma a již více jak 20 let dodáváme zákazníkům cenově dostupnou reklamní i privátní a nejen stínící techniku jako slunečníky, stánky, vlajky a ubrusy. Máme vlastní výrobu, ve které si tiskneme, šijeme i kompletujeme naše vlastní výrobky a posíláme je do světa. Přidáš se knám ?

Popis pozice:

    • Objednávání dopravy a přepravy zakázek (PPL, TOPTRANS)

    • Balení a expedice zakázek

    • Vedení skladové evidence v ERP systému/ kontrola toku materiálu skladem

    • Zajištění chodu výroby - příprava materiálu, doprava materiálu, rozdělení materiálu na výrobní oddělení

    • Příjem materiálu a jeho kontrola, značení

    • Příprava a tisk DL (dodacích listů)

    • Obsluha VZV

    • Optimalizace a hlídání skladových zásob

Výhodou:

    • Znalost a práce na PC - MS Office (MS Excel)

    • ERP systém - Abra

    • aktivní ridič skupiny B

    • zkušenost s obsluhou VZV

Co je potřeba

    • Manuální zručnost a fyzická zdatnost

    • Zodpovědnost za svěřenou práci

Co ti nabízíme

    • Práci na jednosměnný provoz

    • čisté prostředí

    • benefity - stravenkový paušál, sickdays, osobní volno

    • dovolená 5 týdnů

    • Zázemí rodinné stabilní firmy se vstřícným kolektivem

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 030
273