VEDOUCÍ SMĚNY KUCHYNĚ 4* hotelu - vyšší příplatk, ubytování
  • Karlovy Vary
, Karlovy Vary, U Imperiálu 7/31
Imperial Karlovy Vary a.s.
18. 7. 2024

4* Spa Resort Sanssouci Karlovy Vary nabízí práci v klidném a pohodovém prostředí lázní:

VEDOUCÍ SMĚNY KUCHYNĚ

Pracovní náplň:

  • vedení kolektivu kuchyně
  • příprava jídel - rautový systém

- turnusové směny á 12h

Nabízíme:

  • ubytování
  • mzda dohodou dle praxe, vyšší příplatky za práci o sobotách a nedělích
  • personální strava zdarma
  • zaměstnanecké benefity (např.  Sick Days, výměnné pobyty s jinými lázněmi, Multisport karta, vstup zdarma do našeho bazénového centraO2 Family zvýhodněné mobilní volání a telefony pro celou rodinu, vstup do našeho bazénového centra zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)

Požadujeme:

  • vyučení v oboru, praxe výhodou
  • zkušenost s vedením kolektivu
  • pracovitost, spolehlivost, bezúhonnost

Kontakt: šéfkuchař, tel 353 207 019  pracovní dny 9:00 - 14:00, HR@imperial-group.cz

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 582
337