Vedoucí směny na HPP - Olomouc, dlouhodobá spolupráce, aj.
  • Olomouc
Olomouc
TSC Group, a.s.
26. 7. 2024

Úklidová společnost TSC Hospital, s.r.o., nabízí pozici Vedoucí směny v Olomoucké fakultní nemocnici. Práce je rovněž vhodná pro uchazeče, kteří nabyli zkušenosti v úklidové činnosti, rozumí organizaci práce a chtěli by se kariérně rozvíjet.

Náplň práce: dohled nad úklidovými pracovníky, organizace práce, přerozdělování směn,  apod.

Úvazek: plný, od 6:00 - 14:30 hod, na HPP. (nástup na směnu lze domluvit i od 7 hod. ranní)

Nástup: od 1.9.2024

Mzda: 26 500,- Kč/měs., příplatky, prémie, příspěvek na stravování, a další....

Požadujeme: nabyté zkušenosti, práce s PC - základy, min. vyučena, kolektivní osobnost.

Pozice vhodná rovněž pro ID nebo OZZ s náborovým příspěvkem až 15 tis.

Nabízíme: práci v příjemném kolektivu, dlouhodobou spolupráci, příspěvek na stravování, a další....

Pokud Vás nabídka práce oslovila, zašlete nám Váš profesní CV emailem: Lenny.Pavlikova@tsc-group.cz

Děkujeme...

  • Práce Olomouc
  • Vedoucí servisu Olomouc
  • Vedoucí vývoje Olomouc
  • Vedoucí provozu Olomouc
  • Vedoucí nákupu Olomouc
  • Vedoucí odboru Olomouc
  • Vedoucí údržby Olomouc
  • Vedoucí týmu Olomouc
  • Vedoucí skladu Olomouc
  • Vedoucí výroby Olomouc
  • Vedoucí oddělení Olomouc
  • Olomouc - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 582
    337