Vedoucí strojírenské divize závodu
  • Dvůr Králové nad Labem
Dvůr Králové nad Labem, MILCOM a.s., Dvůr Králové nad Labem, Hradecká /
MILCOM a.s.
9. 4. 2022
60 000 Kč - 80 000 Kč Kč/měsíc

Hledáme uchazeče na pozici vedoucího strojírenské divize ve výrobním závodě, přímo podřízené řediteli závodu.
Požadavky:
* VŠ vzdělání technického směru + min. 10 let praxe nebo SŠ s maturitou + min. 20 let praxe
* Zkušenosti s řízením kolektivu
* Dobré komunikační a prezenční schopnosti, příjemné vystupování
* Spolehlivé plnění zadaných úkolů, samostatnost, orientace na výsledek
* Řidičský průkaz sk.B,
* Znalost AJ výhodou
Náplň práce:
* Vedení strojírenské divize
* Koordinace vývoje, výroby dílů a montáže
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, výkonnostní prémie, závodní stravování, služební tel., firemní akce.
Výše mzdy v závislosti na zkušenostech, praxi a dosažených výsledcích.
Životopis spolu s fotografií zasílejte na uvedený e-mail. Vybraní kandidáti budou zváni k výběrovému řízení.