Vedoucí údržby – HPP, mzda až 70 000 Kč
  • Praha
Praha
Novitim s.r.o.
23. 9. 2022
50 000 Kč - 70 000 Kč

Díly pro letecké motory, plynové turbíny a jaderné reaktory – to je všechno co vyrábíme a do čeho neustále vkládáme úsilí a nejnovější technologie.

Jsme jedna z posledních skutečně výrobních firem v Praze a máme dlouholetou historickou tradici na trhu. Víme, jak je důležitá síla značky, vlastníme unikátní know – how pro výrobu jedinečných produktů a jsme úspěšní jak na domácím, tak i na mezinárodním trhu.

Momentálně hledáme vedoucího údržby s výbornými organizačními schopnostmi, který nám bude pomáhat naši výrobu posouvat ještě víc dopředu. ?

Chcete neustále růst a zlepšovat se? Máte výborné komunikativní a vyjednávací schopnosti a zároveň jste technický typ? Neváhejte se nám přihlásit!

Náplň práce:

  • Správa revizí technických zařízení (opravy, operativní a preventivní údržby, vedení příslušné dokumentaci)
  • Řízení chodu areálu společnosti (ostraha, úklid, správa odpadového hospodářství)
  • Vedení agendy náhradních dílů a komunikace s dodavateli
  • Sledování bezpečnosti práce a ochrany zdraví
  • Spolupráce s vedením společnosti na investičních akcích – technické řešení, výběr dodavatele, dohled nad investicemi

Nabízíme:

  • Motivující finanční hodnocení dle zkušeností až 70 000 Kč
  • Práci ve stabilní prosperující společnosti s dlouholetou tradici
  • Pracovní činnost ve výrobě, která je v ČR jedinečná a má vlastní know – how
  • HPP
  • Prémie a bonusy dle vašich výsledků
  • Penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost zvýhodněného pronájmu vozu (operativní leasing)
  • Pravidelné vzdělávání a odborná školení
  • Doučování angličtiny dle vašeho přání
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Nástup ihned nebo dle dohody
  • Místo pracoviště na Praze 5 – Radlice

Požadujeme:

  • Vzdělání technického zaměření
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Výhodou bude relevantní praxe v oblasti údržby strojního zařízení
  • Řidičský průkaz
  • Základní znalost angličtiny

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!