Vedoucí údržby výrobních strojů a zařízení
  • Hradec Králové 3
PROFI-MEN, s.r.o.
17. 1. 2024
45 000 Kč - 50 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Požadavky:

- SOU v oboru strojírenském, seřizovač nástrojař a podobně,

- zdravotní způsobilost a fyzická zdatnost,

- svářečský průkaz a oprávnění na VZV výhodou,

- dvousměnný provoz,

- řidičský průkaz B,

- samostatnost, časová flexibilita, čistý trestní rejstřík,

- týmová spolupráce.

Náplň práce:

- vedení týmu mechaniků a řízení údržby a oprav strojních zařízení,

- dohled na dodržování pracovního řádu, bezpečnosti práce a požární ochrany,

- zařizování periodických preventivních kontrol výrobních zařízení,

- dle harmonogramu vytvořeného vedoucím výroby asistence při pravidelných údržbách strojního zařízení s jednotlivými osádkami,

- dohled na správnost postupu údržby prováděné osádkami příslušného strojního zařízení (promazání určených

součástí stroje, úklid stroje, úklid nejbližšího okolí stroje),

- kontrola způsobu provedení pravidelné údržby strojního zařízení v souladu s plánem údržby a za udržování čistoty stroje a jeho nejbližšího okolí,

- zajištění rozsáhlejších oprav ve spolupráci s externí firmou,

- zadávání požadavků na objednávání ND,

- práce v IS - evidence veškeré vykonané práce údržby,

- plnění úkolů zadaných od vedoucího výroby nebo jednatele firmy,

- upozorňuje vedoucího výroby na závady strojního zařízení,

- zajištění oprav strojního zařízení, dle aktuálních požadavků operátorů jednotlivých linek, pokynů směnového mistra, vedoucího výroby nebo jednatele firmy.

Nabídka:

- nabízíme dlouhodbé uplatnění u ryze české firmy rodinného typu,

- příspěvek na stravování,

- 5 týdnů dovolené,

- HPP na dobu neurčitou,

- práce v mladém pracovním kolektivu.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259