Vízový koordinátor/ka
  • Pardubice
Pardubice
Gudmund s.r.o.
18. 6. 2024
46 000 Kč - 56 000 Kč

Vyhlašuji do světa, že hledáme zaměstnance, který bude mít na starost podporu a pomoc cizincům.  Především jde o umožnění pobytu a zajištění základních povinností s tím spojených.  Jestli ti vízová tématika něco říká a angličtina je ti blízká, rádi si s tebou domluvíme pohovor.  Tak napiš!

 Home office.  46-56k brutto.  Benefity.  Prosperující firma. Automotive.

 Jaká bude tvoje náplň práce?

  • Zajišťovaní vízové problematiky pro určité zaměstnance a jejich rodiny.
  • Sledování platnosti dokumentů.
  • Podpora při vyřizování náležitostí s pobytem v ČR – zajištění ubytování, ŘP, zdravotního pojištění apod.
  • Komunikace s úřady a státními institucemi – cizinecká policie, úřad práce, OAMP, …
  • Příprava firemních akcí pro zaměstnance a jejich blízké.

 Jaký by si měl být?

  • Středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Předchozí zkušenosti s vízovou problematikou.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Uživatelská znalost MS Office balíčku.
  • Výhodou: ovládání japonského jazyka.

 Co ti můžeme nabídnout:

  • Odpočinout si můžeš během 5 týdnů dovolené.
  • Možnost využívat home office
  • Možnost kariérního růstu.
  • Jídelnu s velkým výběrem teplých pokrmů.
  • Širokou škálu benefitů – kafeterie (příspěvky, které můžeš využít na penzijní spoření, wellness, vstupy do fitness center apod.).
  • Mobilní tarif s internetem i pro rodinu.
  • Aktivní zapojení a rozvíjení anglického jazyka.
  • Všechny cesty vedou k nám. Můžeš využít buď pravidelnou autobusovou linku či zaparkovat autem hned u práce.

Místo výkonu: Pardubice.

Nástup možný: ihned.

Mzda: 46 000 – 56 000 brutto.

  • Práce Pardubice
  • Koordinátor Pardubice
  • HR Koordinátor Pardubice
  • Koordinátor EU projektů Pardubice
  • Pardubice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 379
    346