Vizuální kontrolor/ka, 3.sm. provoz,27-33000 Kč,nást.bonus
  • Ostrava
Ostrava
13. 5. 2022
27 000 Kč - 33 000 Kč 27000 - 33000 Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

Nabídka:

Požadavky: Jste příznivcem automobilů? Chcete se podílet na výrobě jejich  dílů?

Nabízíme Vám stabilní práci přímo do kmene společnosti  ve výrobě kol .

3 směnný provoz - R -N - O , víkendy volné.

Pracovní náplň:

Finální kontrola hotových výrobků před expedicí zákazníkovi

Kontrola kola vizuálně na vyloučení vad

Manipulace s koly na dopravníku (nezvedá se, přetáčí se)

Naučíte se rozpoznávat vady dle specifikací

Střídání se s pracovištěm balení kol a 200 % kontroly

co vám nabídneme

Plat nad průměrem regionu 27000 až 33 000 Kč

Měsíční prémie

Docházkový bonus

Příplatky za rizika spojené s pracovní pozicí

Příplatky za směnný režim

Příplatky za bezúrazový provoz13. a 14. plat, každoroční plošné i individuální navyšování mezd

Nástupní bonus 20000 Kč

25 dnů dovolené

Příspěvky na životní a penzijní pojištění

Program Benefit Plus, roční příspěvek na sport, léky kulturu

Benefit ELA - anonymní bezplatná poradenská služba v oblasti práva, psychologie

Karta Multi sport

Zaškolení, profesní vzdělávání, vstřícné jednání

Závodní dotované stravování včetně kantýny

Příspěvky na tábory dětí

Bezplatné nápoje v horkých dnech

Zvýhodněné balíčky od T-mobile pro zaměstnance a rodinné příslušníky

co od vás očekáváme

Vysoká míra zodpovědnosti a pečlivosti

Schopnost se naučit specifikaci zákazníků

Dovednost správně rozpoznávat detaily na hotových výrobcích

Schopnost samostatně se rozhodovat, ale i vycházet dobře s týmem

Podmínkou je oční prohlídka

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.