VODOHOSPODÁŘSKÝ/á DISPEČER/ka
  • Praha 5
, Praha 5, Holečkova 3178/8
Povodí Vltavy, státní podnik
20. 9. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

  • Sledování situace v povodí, přijímání a

    předávání informací, kontrola a prvotní zpracováváníúdajů

    získaných dispečinkem, vedení provozní dokumentace a dokumentace havarijní a

    povodňové služby.
  • Zajišťování běžných manipulací na vodních

    dílech, koordinace manipulací na vodních dílech a

    operativní zajišťování provozu při vzniku poruch, havárií a mimořádných

    událostech.
  • Aktivace příslušných složek při haváriích a

    povodňových stavech, spolupráce na hlásné a

    předpovědní povodňové službě, vedení operativní povodňové evidence a

    vyhodnocování povodňových

    situací, řešení mimořádných událostí na vodních tocích a vodních dílech.
  • Příprava stanovisek a odborných posudků pro

    manipulace na vodních dílech, zpracování manipulačních

    řádů pro vodní díla, zpracovávání povodňových plánů.
  • Komunikace se subjekty státní správy a

    samosprávy a s veřejností.
  • Spolupráce na dozoru a údržbě hydrologické a

    hydrotechnické měřící sítě.

Požadujeme

  • Alespoň SŠ vzdělání nejlépe vodohospodářského

    nebo technického směru.
  • Praxe výhodou, avšak není podmínkou.
  • Časová flexibilita (služby na pracovišti dle

    odlišně rozvržené pracovní doby, dále ve dnech pracovního

    volna a pracovního klidu a rovněž mimořádné služby při povodních a mimořádných událostech)

    – podmínkou.
  • Schopnost samostatné práce, pečlivý a

    odpovědný přístup.
  • Dobré komunikační schopnosti v písemném i

    ústním projevu.
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office).

Nabízíme

  • Zajímavá pracovní příležitost
  • Možnost profesního i finančního růstu
  • Podpora v dalším vzdělávání
  • Zaměstnanecké benefity

Místo výkonu práce

  • Praha

Nástup

  • 1.11. 2024 nebo dle dohody

Forma přihlášení do výběrového řízení:

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj

strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu ivana.baxova@pvl.cz

/Poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány

výhradně pro účely výběrového řízení v souladu s platnou

legislativou o ochraně osobních údajů a

nebudou zpřístupněny či předány jiným osobám. Poskytnutí údajů je

dobrovolné, je však nezbytné pro účast ve

výběrovém řízení. Po ukončení výběrového řízení budou podkladové

materiály neúspěšných uchazečů nevratně

likvidovány. /

První kolo výběrového řízení bude realizováno

vyhodnocením obdržených přihlášek. Uchazeči,

kteří budou vybráni do druhého kola výběrového řízení,

budou vyzváni k osobnímu pohovoru.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 624
332