Vrchní servírka/číšník
  • Luhačovice
, Luhačovice, Lázeňské náměstí 436
Lázně Luhačovice a.s.
27. 8. 2024

Hledáte práci, která vás bude bavit? Zajímáte se o gastronomii? Máte již v tomto oboru zkušenosti a chcete je zúročit? Dokážete vést tým a jste organizačně zdatní? Chcete mít to nejlepší zázemí?

Pracoviště: Společenský dům**

Nástup možný IHNED

Požadujeme:
  • vzdělání ÚSO v gastro oboru
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • výhodou je schopnost předávat zkušenosti a školit praktické dovednosti
  • smysl pro organizaci, kreativitu a samostatnost
  • komunikativnost, profesionální přístup, příjemné a vstřícné vystupování při jednání s hosty
  • schopnost spolupráce, vrchní je pravou rukou F&B Manažera
Náplň práce:
  • organizace a řízení prací obsluhujícího personálu restaurace
  • organizace směn
  • obsluha hostů
  • evidence drobného hmotného majetku
  • výchova učňů, zapracování brigádníků i pracovníků na HPP a jejich odborné vedení
  • plnění povinností vyplývajících z HACCP
Nabízíme:
  • náborový příspěvek až 10 000 Kč
  • pracovní týden pondělí až pátek (ranní směny a občas i odpolední, ale nejdéle do 20:00)
  • zázemí a stabilitu silné společnosti
  • pracovní dobu v průměru 37,5 hod./týden
  • týden dovolené navíc (25 dnů)
  • mzdu včetně všech zákonných příplatků dle Zákoníku práce (některé příplatky vyšší než udává ZP)
  • celodenní stravování (snídaně 8 Kč, oběd 38 Kč, večeře 22 Kč)
  • příležitost aktivně se podílet na kongresových a společenských akcích s VIP klientelou
  • aktivní podporu dalšího vzdělávání
  • Edenred Card - "volnočasová peněženka"
  • firemní benefity (zvýhodněné výměnné rekreace, příspěvek na penzijní připojištění, slevy u obchodních partnerů atd.)

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 498
332