Všeobecná/ný – praktická/ký zdravotní sestra/bratr
  • Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
Domov pro seniory Dobětice, příspěvková organizace
4. 4. 2024
28 340 Kč - 41 780 Kč
Informace o pracovní pozici

Ranní směny Po-Pá (pružná pracovní doba)

Práce bez fyzické námahy, bez nočních  služeb

Náplň práce: vedení evidence zdravotnických výkonů, informuje přímé nadřízené o nutnosti změny zdravotní péče, poskytování první pomoci, sledování fyz. funkcí (teplota, tep.), aplikace podkožní a nitrosvalové injekce, odebírání materiálu na vyšetření (moč, krev, výtěry), podávání naordinovaných léků, příprava klientů k vyšetření, účast na seminářích

Co očekáváme: schopnost edukace klientů, plánování ošetřovatelské práce, provádění ošetřovatelské péče, jistota a pohotovost při vystupování, profesionalita, spolehlivost, aktivní přístup k práci, pečlivost, klidné vystupování ,flexibilita, schopnost týmové práce, sociální cítění, potřeba pomáhat lidem, platná registrace - osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru všeobecná sestra, odborná kvalifikace dle zákona č. 96/2004 Sb. Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Co nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení,práce v zavedeném zařízení pro seniory, 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, příspěvek z fondu FKSP, osobní ohodnocení, 3 dny sick day, příspěvek na penzijní přípojištění

Kontaktní osoba: info@dd-dobetice.cz (zaslat životopis)

  • Práce Ústí nad Labem
  • Zdravotní sestra Ústí nad Labem
  • Všeobecná sestra Ústí nad Labem
  • Všeobecný lékař Ústí nad Labem
  • Vrchní sestra Ústí nad Labem
  • Hlavní sestra Ústí nad Labem
  • Ústí nad Labem - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 915
    260