Všeobecná sestra (zkrácený úvazek)
  • Karviná
Karviná
Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě
27. 4. 2024
28 340 Kč - 41 780 Kč

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě přijme zaměstnance na pozici všeobecná sestra

Místo pracoviště:Karviná

Typ pracovního vztahu:• pracovní poměr

Délka pracovního vztahu:• na dobu určitou 1 rok

Požadované vzdělání:• absolvent oboru všeobecná sestra

Pracovní náplň:• odběry biologického materiálu a odběry žilní a kapilární krve

Očekáváme:

 • odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry dle zákona č. 96/2004 Sb.

• zdravotní způsobilost

• empatii, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost

Nabízíme:

• pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

• finanční ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.

• zkrácený pracovní úvazek, pondělí-pátek 5-6 hodin denně

• pouze denní směny

• 5 týdnů dovolené

• 3 dny zdravotního volna / rok

• příspěvek na stravování

Termín nástupu: dle dohody

Kontakt pro zaslání žádosti o přijetí:

e-mail: podatelna@zuova.cz

www.zuova.cz

Upozornění

• Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě tímto informuje uchazeče, že jím poskytnuté osobní údaje budou zpracovány pouze pro účely přijímacího řízení a v rozsahu nezbytném k posouzení a rozhodnutí o vhodnosti obsazení nabízené pracovní pozice. Osobní údaje neúspěšných uchazečů budou po skončení řízení vymazány, pokud uchazeč nevyjádří souhlas s jejich uchováním pro příp. další pracovní nabídky. Více informací o zpracování osobních údajů, jakož i poučení o právech subjektu údajů lze nalézt na webové stránce: www.zuova.cz v záložce: „O nás“, v sekci: „Ochrana osobních údajů“.

  • Práce Karviná
  • Všeobecná sestra Karviná
  • Všeobecný lékař Karviná
  • Vrchní sestra Karviná
  • Zdravotní sestra Karviná
  • Hlavní sestra Karviná
  • Karviná - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 038
    261