Všeobecná sestra/Všeobecný bratr
  • Nechanice
, Nechanice, Pražská 20
Soukromé senior centrum Nechanice s.r.o.
6. 4. 2024

Hledáme zájemkyni na pozici všeobecná sestra do Senior centra Nechanice s. r. o. Nástup možný ihned. Praxe u lůžka výhodou. Životopisy zasílejte e-mailem.

Požadujeme:

- úplné středoškolské vzdělání,

- organizační schopnosti,

- samostatné myšlení a rozhodování,

- schopnost vedení týmu pečovatelek,

- aktivní a profesionální přístup,

- smysl pro pořádek a preciznost,

- vysoký morální kredit,

- vztah ke starým lidem,

- znalost problematiky seniorů výhodou.

Náplň práce

- sledování a hodnocení zdravotního stavu klientů,

- kontrola stavu kůže, udělání převazů,

- chystání a podávání všech druhů léků,

- komunikace s praktickým lékařem a jinými odbornými lékaři,

- pozorování psychického stavu klientů a provádění záznamu, informace předává psychiatrovi,

- ve spolupráci se sociální pracovnicí provádí psychoterapii při denní návštěvě klientů,

- provedení sesterských vizit klientů a pravidelných odborných výkonů,

- vedení sesterské zdravotní dokumentace, sestavení ošetřovatelských plánů klientů a informování - pečovatelek o postupu a obsahu péče klientů,

- evidování a zajišťování schválení výkonů zdravotními pojišťovnami,

- vedení plánovacího kalendáře s výjezdy klientů do odborných lékařských poraden a plánování zdravotnických výkonů.

Nabízíme

- moderní pracovní prostředí,

- etické chování na pracovišti,

- mimořádné odměny za mimořádnou práci,

- stabilní pracovní prostředí,

- příspěvek na oběd, dopravu

- pružný systém odměňování,

- možnost dalšího vzdělávání,

- možnost zakoupení občerstvení v místní kavárně za výhodné ceny.

Své strukturované životopisy zasílejte prosím na info@senior-centrum.cz či volejte na telefonní číslo: 731 149 912.

Senior centrum Nechanice s. r. o., Pražská 20, 503 15 Nechanice, www.senior-centrum.cz

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260