Všeobecná účetní - Šumperk
  • Šumperk
, Šumperk, Průmyslová 3062/5
Career agency s.r.o.
12. 10. 2024
24 500 Kč - 28 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Co Vás čeká na této pozici?

  • Samostatné účtování - práce v systému K2
  • Zpracování podkladů pro měsíční DPH
  • Administrativní práce
  • Vše potřebné naučíme a zaučíme.

Požadujeme:

  • střední vzdělání s maturitou
  • praxi a znalost podvojného účetnictví
  • znalost zákona o DPH a orientace v oblasti DPH výhodou
  • znalost zákona o daních z příjmů
  • pracovitost, samostatnost, pečlivost
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek a pružnou pracovní dobu
  • kvartální a roční odměny
  • zázemí úspěšné české firmy s 30-ti letou tradicí
  • zvýhodněné zaměstnanecké nákupy (potraviny, drogerie)
  • sleva na nákup v Hobby marketu Kinekus
  • sleva na občerstvení v restauraci na Bludovečku
  • zvýhodněné ceny pohonných hmot a mobilních tarifů
  • dotované stravování, firemní kantýna; firemní akce
  • zvýhodněné nákupy na prodejně KOLOMAT, Šumperk
  • zvýhodněné nákupy kol a doplňků na www.cyklopoint.cz

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 414
334