Vychovatel/ka pro dětské pobyty s ubytováním
  • Hřebečníky
Hřebečníky, Hřebečníky, Šlovice
Cestovní kancelář Star Line, s.r.o.
13. 3. 2024

Do rekreačního střediska Star Line hledáme ženy/muže na pozici vychovatel/ka k dětské skupině.

Stručný popis pozice: práce se skupinou cca 22-25 dětí (děti základní školy).

Požadujeme: pracovitost, flexibilitu, výpis z rejstříku trestů, kladný vztah k dětem, týmového ducha, zodpovědnost. Není podmínkou pedagogické vzdělání

Nabízíme: stravu zdarma přímo v objektu. Možnost i ubytování.

Pracovní doba: odpolední a večerní práce ( od 14 hod. do 21.30 hod.) + příprava. Práce je týden v kuse včetně víkendů (následně domluvení volna - opět týden).

V rekreačních střediscích se rekreují převážně dětské kolektivy. Dlouhodobější spolupráce, případně možnost i brigáda- vše na domluvě.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

  • Práce Hřebečníky
  • Hřebečníky - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259