Vyplácíme týdně - zedník do Německa - nástup ihned
  • Plzeň - Černice
CP Montage s.r.o.
26. 3. 2024
79 950 Kč - 94 940 Kč

Hledáme jednotlivce nebo dvojice zedníků prp práci v Německu ve městě Schwandorf.

Náplň práce:

Zdění rodinných domů novostavby, zakládání první řady cihel, příprava malty pro spoje, zdění obvodových zdí, stejně jako vnitřních příček.

Požadujeme:

- bydliště v Plzeňském, Středočeském, Ústeckém, Libereckém, Jihočeském, Karlovarském nebo Středočeském kraji nebo v Praze

- vyučení nebo praxi v oboru

- vlastní automobil a řidičský průkaz

- základní znalost německého jazyka

- spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost

Nabízíme:

- v základu 3 200 EUR měsíčně

- nástup ihned

- týdenní výplata odměny (peníze na účtu po každém odpracovaném týdnu hned v pondělí)

- práci na ŽL (pokud jej však nemáš, pomůžeme ti vše kompletně zařídit)

- zajištěné ubytování rodinného typu

- zajištění všech potřebných dokumentů

- pracovní oblečení značky Strauss

- špičkový personální servis

- garantujeme práci do Vánoc

Pokud tě nabídka zaujala, zavolej nám na tel. č. 723 168 359 a domluv si osobní schůzku v naší plzeňské kanceláři.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259