VÝPOMOC V KVALITNÍCH POTRAVINÁCH - 150,-Kč/hod, plánování směn dle dohody
  • Praha 8, Praha
Praha
DELMART s.r.o.
25. 11. 2022
140 Kč - 150 Kč hodina
Informace o pracovní pozici

Informace

V DELMARTu pracujeme v malých týmech, kde se na sebe kolegové mohou spolehnout. Směny plánujeme na celý měsíc dopředu a vždy se vedoucí snaží se zaměstnanci domluvit. Pracovní prostředí je příjemné, stejně tak i zázemí zaměstnanců. Úklid zajišťuje úklidová firma. Cílem je obsloužit zákazníka, nikoliv splnění bodů z interních auditů - ty neděláme. V DELMARTu najdeš pěknou práci.

Náplň práce:

- obsluha zákazníků na pokladně

- doplňování zboží

Co od vás očekáváme

- věk nad 18 let

- potravinářský průkaz

- zájem o dlouhodobou spolupráci

Co vám nabízíme

- směny dle dohody - ranní, odpolední, určitě je potřeba pracovat i o víkendu

- příplatek za práci o víkendu a ve svátek

- zaměstnanecká sleva 20%

POKUD VÁS NABÍDKA ZAUJALA, POŠLETE NÁM KRÁTKÝ ŽIVOTOPIS.