Výpomoc v prodejnách s módou od soboty 14. 5. ; 125 Kč/hod, zálohy ihned!
  • Praha 1, Praha
Praha
UNIJOB, s.r.o.
14. 5. 2022
125 Kč - 125 Kč hodina
Informace o pracovní pozici

Informace

Pro našeho významného klienta, globální řetězec s módní konfekcí, hledáme počínaje víkendem 14.- 15. 5. spolehlivé a pozitivně naladěné brigádnice na výpomoc v prodejnách v různých obchodních centrech v Praze (Václavské náměstí, OC Westfield Chodov, OC Černý Most, OC DBK Budějovická, OC Galerie Harfa a časem další).

Náplň práce:

- rovnání zboží na prodejních stolech

- ramínkování, bombičkování, drobný úklid na prodejně

- odebírání ze zkušebních kabinek

- poskytování základních informací zákazníkům prodejny

Termíny: Od soboty 14. 5. do neděle 22. 5. a pak dále dle dalších objednávek klienta

Pracovní doba:

Václavské náměstí 1: 11.00 - 20.00 (o nedělích jen do 19.00)

Václavské náměstí 2: 12.00 - 21.00

OC Westfield Chodov: 9.00 - 21.00 (případně poloviční směna 9.00 - 15.00 nebo 15.00 - 21.00)

OC Černý Most: 10.00 - 20.00

OC DBK Budějovická: 9.00 - 19.00

OC Galerie Harfa: 12.00 - 18.00

Bližší informace Vám rádi sdělíme telefonicky denně mezi 8. a 18. hodinou.

Co od vás očekáváme

- spolehlivost, aktivní přístup k práci, pozitivní nastavení

- dress code: černý top bez potisku, tmavé jeans, uzavřená pevná obuv (tenisky)

- uvítáme pozitivní vztah k módě a zkušenost s podobnou prací

Co vám nabízíme

- výplatu zálohy ihned po doručení potvrzené docházky

- pohodovou brigádu v příjemném prostředí vhodnou pro středoškolačky, vysokoškolačky, ženy v produktivním věku i aktivní seniorky

- možnost pravidelné, dlouhodobé spolupráce - možno i při inventurách