Výrobní manažer
  • Přerov
Přerov
Spin HR s.r.o.
12. 3. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- Řízení a strategické vedení technických vedoucích

- Formulace a implementace efektivních pracovních postupů

- Zajištění optimálního využití technických zdrojů a kapacit

- Spolupráce s vedením společnosti na nastavení a dosahování obecných cílů

- Monitorování výkonnosti týmů a implementace opatření pro zvyšování efektivity

- Zajištění dodržování nejnovějších trendů a normativů v oboru

Požadujeme:

- Minimálně 5 let zkušeností v technickém vedení

- Vysokoškolské vzdělání v technickém oboru

- Schopnost motivovat a inspirovat týmy k dosahování vynikajících výsledků

- Vynikající komunikační dovednosti a strategické myšlení

- Znalost průmyslových standardů a postupů

Nabízíme:

- Konzistentní finanční odměnu a benefity

- Podporu rodinného prostředí a tradičních firemních hodnot

- Možnost profesního růstu a rozvoje

- Stabilní pracovní prostředí se silným důrazem na kvalitu a tradici

Kód: LH_HPS_2795

  • Práce Přerov
  • Výrobní ředitel Přerov
  • Přerov - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259