VÝROBNÍ PLÁNOVAČ/LOGISTIK
  • Ústecký, Přestanov
Přestanov
MANPOWER
25. 11. 2022
Informace o pracovní pozici

POPIS POZICE:

- odpovědnost za objednávání a zajištění dodávek materiálu a komponentů pro výrobu

- odpovědnost za přípravu dokumentace pro výrobu a plánu výroby, zajištění optimálního stavu zásob

- vyřizování zákaznických objednávek, vedení databáze objednávek v systému

- řešení reklamací a případných logistických problémů ve spolupráci se zákazníky

- správa a vedení zákaznické dokumentace v interních/externích systémech a databází

- spolupráce na plánování nových projektů

PROFIL KANDIDÁTA:

- předchozí pracovní zkušenost na obdobné pozici z výrobní společnosti min. 2 - 3 roky

- aktivní znalost AJ - MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost práce v systému ERP

- znalost čtení technické dokumentace

- znalost zásad 5S a Lean principů

- silné povědomí zákaznického servisu

- pečlivost, důslednost, smysl pro detail

NABÍZÍME:

- Příspěvek na dopravu

- Stravné

- Kvartální bonus

- Pololetní bonus u směnnosti

- Příspěvek na penzijní připojištění

- 1 týden dovolené navíc

- Doba neurčitá

n