Výrobní ředitel – až 80 000 Kč
  • Hodonín
Novitim s.r.o.
21. 5. 2024
65 000 Kč - 80 000 Kč

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí v oblasti výroby interiérových dveří a zárubní a hledáme kolegu na pozici výrobního ředitele.

Nabízíme Vám možnost stát se klíčovým členem našeho týmu a podílet se na dalším rozvoji našeho výrobního závodu. Pokud vás nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, ozvěte se nám. Těšíme se na spolupráci!

Náplň práce:

  • Strategický rozvoj výrobního závodu

  • Implementace inovací a optimalizace výrobních procesů

  • Zefektivnění výroby a případné úpravy jejího layoutu

  • Zvyšování produktivity a plánování výrobních kapacit

  • Vedení a motivace výrobního týmu (cca 40 osob)

  • Výběr a zavedení softwarových řešení pro plánování výroby

  • Zajištění a kontrola kvality výrobků

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení v rozmezí 65 – 80 000 Kč, dle zkušeností

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou

  • Odměny za pracovní výročí

  • Pracovní dobu od 6:00 do 14:30

  • Mobilní telefon, notebook

  • Stravenkový paušál ve výši 116 Kč/den

  • Sick days

  • Příspěvky na dopravu

  • Bonusy na dovolenou a Vánoce

  • Firemní akce a teambuildingy

  • Moderní pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: Hodonín

Požadujeme:

  • Zkušenosti na pozici výrobního ředitele

  • Technické vzdělání

  • Praxe v oblasti štíhlé výroby a automatizace

  • Výborné komunikační a organizační schopnosti

  • Znalost výrobních informačních systémů (Helios je výhodou)

  • Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou (pro mezinárodní veletrhy a jednání s dodavateli)

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 344
339