Vývojář/ka aplikací v prostředí Delphi
  • Hradec Králové
, Hradec Králové, Jižní 870/2
PROFI-MEN, s.r.o.
17. 1. 2024
40 000 Kč - 70 000 Kč

Máte zkušenosti s vývojem a programováním aplikací v prostředí DELPHI?

Nechce se Vám již toto prostředí měnit a nebo Vám vyhovovalo?

Baví Vás programování částí IS?

Pokus je Vaše odpověď na otázky ANO, rádi s Vámi tuto příležitost probereme.

Požadavky

- SŠ/VŠ technické/informatika výhodou,

- znalost AJ - porozumění anglické dokumentaci k vývojovému prostředí,

- znalost vývojového prostředí Delphi,

- znalost databázového prostředí Firebird,

- analytické schopnosti,

- obecná znalost HW a SW (PC, pokladní periférie, operační systémy MS Windows),

- odpovědnost, samostatnost, pečlivost, komunikativnost a příjemné vystupování.

Náplň práce

- vývoj aplikačních částí specializovaného IS v prostředí Delphi pro specializované prodejny,

- analýza zákaznických požadavků,

- návrh řešení a implementace,

- správa databází,

- řešení úprav SW, dle požadavků zákazníka.

Nabídka

  • odborný růst ve stabilní ryze české firmě,
  • dlouhodobá perspektiva pracovního uplatnění,
  • velmi dobrý kolektiv,
  • pružná pracovní doba, flexibilní pracovní doba, možnost HomeOffice,
  • dobré finanční ohodnocení s možností růstu,
  • kreativní programátorská práce, kde je prostor pro realizaci nových nápadů a myšlenek,
  • týden dovolené navíc,
  • příspěvek na stravování,
  • důchodové připojištění 2500 Kč,
  • místo výkonu práce: Hradec Králové, případně home office.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259