Vývojový inženýr pro E-mobilitu
  • Jihlava
Jihlava
Gudmund s.r.o.
21. 6. 2024
45 000 Kč - 52 000 Kč

Jsi fanoušek elektroaut a rád bys v tomto odvětví i pracoval?  Disponuješ analytickým myšlením a rád bys to ve své práci využil?  Máme pro tebe super pozici! Přečti si víc a ozvi se, budeme na tebe čekat.

 A jaká je náplň práce?

  • Rozbor a testování dílců a produktů v rámci efektivního zkvalitňování procesu.
  • Budeš se účastnit vývoje a testování e-Axle (elektromotor, převodovka a výkonová elektronika), elektromotoru a jeho aktivních částí rotoru a statoru.
  • Rozběhnutí výroby ve výrobním závodě.
  • Kontrola a analýza produktů.
  • Na starost budeš mít také produkty pro VIP klienty.
  • Industrializace výroby produktů společně s kolegy z mezinárodního vývojového týmu ISEC.

 Co požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru strojním, mechatroniky, elektrotechniky či podobným.
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni.
  • Analytické dovednosti, dokázat zhodnotit a filtrovat data.
  • Musíš si umět dobře naplánovat čas a dokázat si poradit s překážkami.
  • Schopnost spolupracovat v týmu.

 Nabízíme:

  • Mzda: 45.000 – 52.000 Kč v závislosti na profesních zkušenostech.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Možnost práce z domu.
  • Prémii za výsledek firmy (13. a 14. mzda).
  • Možnost příspěvku na bydlení či do penzijního pojištění.
  • Zaměstnanecké benefity (např. dotované závodní stravování, slevy u vybraných prodejců).
  • Cafeterii (sportovní aktivity, různé slevy, jazykové i jiné kurzy a mnohé další).
  • Příležitost ke kariérnímu růstů, jak tady, tak v zahraničí.

Místo výkonu práce: Jihlava-Pávov

Nástup je možný IHNED.

  • Práce Jihlava
  • Vývojový inženýr Jihlava
  • E-commerce specialist Jihlava
  • Vývojový technolog Jihlava
  • Vedoucí vývoje Jihlava
  • Specialista vývojového týmu Jihlava
  • Pracovník výzkumu a vývoje Jihlava
  • Specialista vývoje produktů Jihlava
  • Inženýr kvality Vyskytná nad Jihlavou
  • Inženýr kvality Luka nad Jihlavou
  • Inženýr kvality Jihlava
  • Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 661
    334