Web developer/ka
  • Pardubice
Pardubice
Gudmund s.r.o.
10. 7. 2024
45 000 Kč - 65 000 Kč

Máš rád/a IT  a chtěl/a bys vytvořit něco nového? Co třeba interní Mes systém?  Pojď si přečíst  víc o pozici, která ti umožní nahlédnout na nejmodernější technologii v oboru.

 A jaká je náplň práce?

  • Budeš se podílet na tvorbě nového interního výrobního systému.
  • Tvou starostí bude také údržba a správa stávajících webových aplikací.
  • Práce na systému od návrhu až po vydání.
  • Hledání inovativních řešení a účast na výběru nových technologií.
  • Tvorba uživatelské dokumentace k aplikacím.

 Co požadujeme:

  • Znalost ASP.NET WebForms, C#, HTML, webových technologií.
  • Znalost relačních databází (Oracle DB, MS SQL).
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka v technické oblasti.

 Výhodou:

  • Znalost frontend frameworkerů (Vue.js, React, Angular, apod.).
  • Praktické zkušenosti s REST API, kontejnerizace (Docker), Webservices, Microservices, apod.
  • Praxe na obdobné pozici.

 Nabízíme:

  • Možnost pracovat z domova.
  • Odpočinout si můžeš během 5 týdnů dovolené.
  • Pracovní dobu si můžeš upravit sám! Začít s prací můžeš mezi 6:30 až 8 hodinou ráno.
  • Při napracování přesčasu si můžeš vybrat náhradní volno.
  • Jídelnu s velkým výběrem teplých pokrmů.
  • Širokou škálu benefitů (příspěvky, které můžeš využít na penzijní spoření, wellness, vstupy do fitness center apod.).
  • Aktivní zapojení a rozvíjení anglického jazyka.
  • Všechny cesty vedou k nám. Můžeš využít buď pravidelnou autobusovou linku či zaparkovat autem hned u práce.

Mzda: 45-65 tisíc

  • Práce Pardubice
  • Web designér Pardubice
  • Developer Pardubice
  • Pardubice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 582
    337