Začněte svou kariéru u nás jako brusič! Nabízíme stabilitu a dobře placenou práci! - Brusič
  • Vysočina
Vysočina
MAXIN’S Group, s. r. o.
13. 5. 2022
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

Naše společnost neustále roste a potřebujeme další schopné pracovníky, abychom posílili tým našich skvělých zaměstnanců. Tak přijďte a přidejte se k nám jako brusič.

Požadujeme kandidáty:

- vyučené v oboru zámečník, obráběč kovů anebo strojní mechanik

nebo kandidáty s praxí s konvenčním broušením určitě potřebujeme, abyste uměl číst z technické dokumentace

- byl precízní, pěčlivý

- měl chut pracovat

Benefity

A jaké benefity nabízíme zaměstnancům?

- 190 Kč/hod. netto po zaučení až 220 Kč/hod. netto

- ubytujeme tě v pěkném penzionu

- dostaneš bonus za dochádzku

- a budeš mít dotované obědy

Předpoklady

Pokud máš vyuční list v oboru obráběč kovů, strojní zámeční a jsi klidně absolvent anebo máš zkušenosti neváhej nás kontaktovat, klient tě proškolí a všechno tě naučí.

Nabízená mzda

- po zaučení až 220 Kč/hod. netto

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.