ZAHRADNÍK/ce
  • Karlovy Vary
, Karlovy Vary, Libušina 1212/18
Imperial Karlovy Vary a.s.
29. 5. 2024

Lázně Imperial Karlovy Vary nabízí práci na čerstvém vzduchu s čistou hlavou:

ZAHRADNÍK parku 5* hotelu Imperial v památkové zóně lázní Karlovy Vary

Pracovní náplň:

  • ošetřování a úprava přilehlých pozemků hotelu (přihnojování, zalévání, sekání trávy, stříhání živých plotů, pletí záhonů, sázení květin a stromů, prořezávání, úklid vč. spadaného listí - práce s křovinořezem, motorovou pilou, sekačkou, čtyřkolkou, traktůrkem apod.)

  • v zimním období provádí údržbu všech komunikací areálu, jak pro vozidla, tak pro chodce (posyp, úklid sněhu)

Nabízíme:

  • vyšší příplatky za práci v sobotu a neděli
  • celodenní strava zdarma připravovaná našimi špičkovými kuchaři
  • zaměstnanecké benefity (např. Sick Days, zvýhodněné pobyty u spřátelených lázní, Multisport karta, zvýhodněné mobilní volání a telefony pro celou rodinu, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
  • férové jednání, přátelský kolektiv a prostředí jak z dovolené

Požadujeme:

  • SOU - obor zahradník, nebo min. 5 let praxe; řidičský průkaz sk. B

  • fyzická zdatnost, bezúhonnost

Kontakt: HR@imperial-group.cz, tel: 603 168 118 v pracovní dny 8:00 - 15:00

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 414
334