Zámečník
  • Plzeň
Zámečník
Plzeň
Trenkwalder Česká Republika
25. 10. 2021
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

  • zámečnické montážní práce při výrobě kolejových vozidel
  • montáž kabinových modulů
  • obklady a úprava vnějších laminátů vozidel
  • usazení komponentů vozidla např. dveří
  • dvousměnný provoz - ranní a odpolední směna
Váš profil
  • vyučen v technickém oboru
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • praxe na pozici zámečník velkou výhodou
Naše nabídka
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • nástupní základní mzda od 30000 Kč + diety
  • možnost stabilizačního balíčku ve výši 5000 Kč/měsíc (při zaručení délky pracovního poměru alespoň 3 roky)
  • bohatý program zaměstnaneckých výhod: 25 dní dovolené + 2 Sick Days, příspěvek na penzijní připojištění - 1300 Kč měsíčně, poukázky Flexipass - 1200 Kč čtvrtletně, dotované stravování v prostorách společnosti, jazykové kurzy zdarma, volné vstupenky na sportovní a kulturní akce, firemní akce, firemní školka, očkování proti chřipce
  • pro zaměstnance z jiných regionů - příspěvek na ubytování

Nástup: dohodou, možno ihned

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity