Zámečník
  • Okres Plzeň-město
zámečník
WOFINO
25. 1. 2023
Informace o pracovní pozici

Co vás čeká

Jste manuálně zručná/zručný a chcete pracovat v jednosměnném, (dvousměnném provozu)? Láká Vás práce v perspektivní a významné české společnosti?

Hledáme pracovníky, kteří mají kladný vztah k práci, jsou pečliví, samostatní a šikovní.

Možnost nástupu již v průběhu tohoto měsíce, dle domluvy.

Práce vhodná pro muže a ženy při dodržení níže uvedených podmínek.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • elektromechanik : vyučení, nebo praxe v elektrotechnickém směru - vyhláška 50 není potřeba
  • sklad: průkaz VZV (lze obnovit)
  • operátor výroby - nepožadujeme konkrétní dovednosti
  • montážní dělník - manuální zručnost
  • údržba strojů - technické myšlení, praxe na podobné pozici nutností
  • pečlivost
  • spolehlivost
  • svědomitost

Co vám můžeme nabídnout

  • zajímavou práci v perspektivní české společnosti se sídlem v Plzni
  • jednosměnný provoz (6:00 - 14:00)
  • dvousměnný provoz 6:00 - 14:00,14:00 - 22:00)
  • dobré mzdové ohodnocení
  • bohatý program zaměstnaneckých výhod:
  • 25 dní dovolené
  • stravenky, nebo obědy zdarma
  • stravování v prostorách společnosti
  • firemní akce
  • dlouhodobý hlavní pracovní poměr

Nabízíme různé pozice s vyučením, nebo praxí - zámečník, elektromechanik, VZV, obsluha CNC a další.

Pozvolné zaučení na konkrétních postech samozřejmostí.

Platové ohodnocení dle pozice.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám na vše odpovím