ZÁMEČNÍK DO VÝROBY 2 SMĚNY (AŽ 35.000KČ)
  • Brno
Brno
AC Jobs, s.r.o.
8. 4. 2022
24 000 Kč - 35 000 Kč měsíc

Jste vyučený strojní zámečník nebo mechanik a chcete super práci pouze na 2 směny? Jste profík ve sváření? Není nic jednoduššího než se mi ozvat a já vám řeknu víc

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Seřizování a údržba výrobních strojů a linek
  • Svařování pomocí CO2, autogenem nebo elektrickým obloukem
  • Preventivní a okamžité konstrukční úpravy na strojích

CO POŽADUJEME?

  • SOU strojí zámečník nebo mechanik
  • Svářečský průkaz
  • Nutná praxe
  • Výhoda pokud jste pracoval někdy ve slévárně
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Pouze 2 směnný provoz

CO NABÍZÍME?

  • 25 dní dovolené
  • Uvítací bonus 5000Kč
  • Nejrůznější finanční ocenění ( spolehlivost, výkon atd.)
  • Příspěvek na stravování
  • Finanční a jiné benefity ( penzijní pojištění)
  • Místo práce: Brno