Zástupce vedoucího call centra a operátor call centra
  • Ostrava
, Ostrava, Porubská 552/28
Superbyty 24 s.r.o.
2. 7. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

  • Asistence vedoucímu call centra při řízení a koordinaci týmu
  • Zastupování vedoucího call centra v jeho nepřítomnosti
  • Aktivní telefonická komunikace se zákazníky a řešení jejich dotazů
  • Správa zákaznických požadavků a jejich evidence v CRM systému
  • Pomoc při školení nových zaměstnanců
  • Spolupráce na zlepšování pracovních procesů a postupů
  • Příprava pravidelných reportů o výkonu týmu

Požadujeme:

  • Základní vzdělání
  • Zkušenosti s prací v call centru
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Znalost práce na PC (MS Office, CRM systémy)
  • Proaktivní přístup a odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Firemní telefon
  • Firemní notebook nebo tablet dle vašeho výběru
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • 4 týdny dovolené
  • Pracovní dobu od 8 do 16h, víkendy a svátky volné

Jak se přihlásit: Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis a motivační dopis na emailovou adresu info@superbyty24.cz. Do předmětu emailu uveďte "Zástupce vedoucího call centra a operátor call centra"

Těšíme se na vaši odpověď!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 177
296