Zástupce vedoucího pobočky (ž/m) - Praha - Michle
  • Praha
, Praha, Chodovská 1549/18
bauMax/BM Česko s.r.o.
28. 3. 2024

bauMax - špička mezi hobby markety - vše pro byt, dům a zahradu.

Jsme mezinárodní společnost, ve které si vážíme nasazení našich zaměstnanců a dáváme jim možnost se rozvíjet.

Neváhejte a přidejte se k nám!

Nyní hledáme nového člena našeho týmu - Zástupce vedoucího prodejny

Náplň práce:

zodpovědnost za vedení svěřené prodejny

vedení týmu, jeho hodnocení, nábor nových zaměstnanců

řešení provozních záležitostí, zpracování podkladů

zodpovědnost za správné fungování prodejny, pravidelný reporting

plnění stanovených cílů a obchodních výsledků prodejny

zodpovědnost za pracovnělékařské prohlídky

Požadujeme:

minimálně SŠ

praxe na stejné nebo obdobné pozici v hobbymarketu

samostatnost, zodpovědnost

profesionální jednání a vystupování

prozákaznický přístup

Nabízíme:

nadstandardní mzdové ohodnocení

možnost pracovního poměru na dobu neurčitou

možnost seberealizace

příjemný kolektiv a zázemí mezinárodní společnosti

stravenkový paušál + benefity

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis spolu s telefonním kontaktem. Těšíme se na Vás!

V případě, že na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dnů, byl pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme za pochopení.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259