Zdravotní laborant-laboratorní asistent příjmu biologického materiálu
  • Ostrava
, Ostrava, Partyzánské náměstí 2633/7
Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě
26. 9. 2024

  • Centrum klinických laboratoří, oddělení centrálního příjmu biologického

    materiálu

    nabízí zaměstnání na pozici zdravotní laborant/laboratorní asistent

Místo pracoviště:                       Partyzánské náměstí 2633/7, Ostrava

Typ pracovního vztahu:              pracovní poměr

Délka pracovního vztahu:           1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Požadované vzdělání:                 obor zdravotní laborant/laboratorní asistent

Pracovní náplň:                          • identifikace vzorků biologického materiálu, hodnocení jejich kvality

pro požadovaná                                                            laboratorní vyšetření a zajišťování jejich zpracování

                                                   • provádění základních laboratorních měření a vyšetření

                                                   • zpracovávání materiálů nutných pro laboratorní diagnostickou činnost

Očekáváme:                               • odbornou způsobilost v oboru zdravotní laborant nebo laboratorní

asistent v souladu                                                         se

zákonem č. 96/2004 Sb.

                                                    • zdravotní způsobilost

• spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, znalost práce s PC                                                              • organizační schopnosti

Nabízíme:                                    • zajímavou a odpovědnou práci ve špičkově vybavené laboratoři státní

příspěvkové                                                           organizace

                                                    • možnost dalšího odborného vzdělávání a osobního rozvoje

                                                    • plný pracovní úvazek

                                                    • pružnou pracovní dobu

                                                    • 6 týdnů dovolené

                                                    • 3 dny zdravotního volna / rok

                                                   • příspěvek na stravování

                                                   • finanční ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.

Termín nástupu:

• ihned, příp. dle dohody

Kontakt pro zaslání písemné přihlášky se strukturovaným životopisem a

motivačním dopisem:

 • e-mail: veronika.ticha@zuova.cz

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 623
325